Telefon kontaktowy: 508-012-031

Adres firmy

Agencja Msweb
ul. ul. Szturmowa 9/13
02-678 Warszawa

Phone: 508-012-031
www.agencjamsweb.pl
Email: kontakt@agencjamsweb.pl

Mapka dojazdu

Reklamy Adwords

Adwords w wyszukiwarkach Sieć wyszukiwania. Sieć wyszukiwania to najogólniej rzecz ujmując, wyszukiwarka Google oraz wyszukiwarki działające na tym silniku (np. wyszukiwarka Onet.pl). Wyszukiwarki współpracujące z Google nazywane są partnerami wyszukiwania. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych lub wyrażeń kluczowych, reklamy wyświetlane są użytkownikom, którzy wyszukują daną treść w wyszukiwarce.

Adwords w sieci reklamowej Sieć reklamowa. Sieć reklamowa to alternatywa dla wyszukiwarki Google, czyli sieci wyszukiwania. Sieć reklamową tworzą wybrane witryny Google, youtube.com i inne strony partnerskie. W sumie sieć reklamową kreuje ponad milion witryn, które przystępując do programu AdSens umożliwiają wyświetlanie reklam AdWords na swoich stronach. W ramach sieci reklamowej również możesz targetować swoje reklamy, czyli umieszczać je na stronach o konkretnej tematyce, skierowanych do konkretnych grup demograficznych, wiekowych itp. Reklamy w sieci reklamowej dobierane są w ten sposób, by wyświetlały się tylko w miejscach docelowych związanych ze słowami kluczowymi przypisanymi di reklam.

Remarketing Remarketing. Ciekawą funkcjonalnością AdWords jest remarketing. Funkcja ta umożliwia docieranie do tych osób, które w już raz odwiedziły naszą witrynę lub też do tych, którzy odwiedzili podobne witryny w ramach sieci reklamowej Google. Remarketing pozwala nie tylko docierać do klientów, którzy faktycznie zainteresowani są produktem lub usługą, ale także docierać do nich z właściwym komunikatem, przekładającym się na konwersję.

KONTAKT Z NAMI